Tarihçe

Tarihçe

Emin Adımlarla Geleceğin Vizyonunu Bugünden Yaratıyoruz…

Başarı, değişime uyum sağlayanların değil, her zaman değişimin öncüsü olma becerisini gösterenlerin omuzlarında yükselir. Dosso Dossi Holding olarak geride bıraktığımız 21 yılda, her zaman bu vizyonla hareket ettik ve yenilikçi çizgimizi, her geçen gün biraz daha yükseltmeyi sürdürdük. Bu anlayışımızın, bugün geldiğimiz noktadaki payı büyüktür. Binlerce çalışanımız ve birbirinden değerli markalarımızla, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da adından övgüyle söz ettiren bir noktaya ulaşmış olmamızın altında yatan sır budur.

 

Kökleri, tamamen yeni bir bakış açısı ve iş anlayışı ile hayata geçirilen Dosso Dossi Fashion Show’a dayanan Dosso Dossi Holding, bugün beş farklı sektörde faaliyet gösteren ve yaptığı her işte daima en iyiyi hedefleyen dev bir markaya dönüştü. İş ile tatili birleştiren, yüzlerce markayı binlerce müşteri ile buluşturan dev bir organizasyon olarak yol çıkan Dosso Dossi Fashion Show’da somutlaşan benzersiz iş yapma anlayışımız, içinde bulunduğumuz tüm sektörlere yansıyarak gücümüzün temelini oluşturdu. İşte bu yüzden Dosso Dossi Holding olarak getirdiğimiz yenilikçi iş anlayışı ile imzamızı attığımız her sektörde öncülüğü üstleniyoruz.

 

En iddialı olduğumuz alanlardan başında gelen tekstil sektöründeki gücümüz, her geçen gün daha da artıyor. Laleli’de bulunan 3 mağazamız ile 300’e yakın markanın ürünlerini 8 ülkeye pazarlıyoruz. Aynı zamanda Türkiye’nin 1 numaralı online toptan alışveriş sitesi dossodossi.com ile de bu geniş ticaret ağını dijitale de taşıyoruz. 

 

Müşteri memnuniyeti kavramına getirdiğimiz yepyeni anlayışın turizm sektöründeki yansıması olan Dosso Dossi Hotels, global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Dosso Dossi İnşaat olarak İstanbul’un en seçkin lokasyonlarında hayata geçirdiğimiz lüks konut ve rezidans projelerimiz, seçkin hedef kitlesi ile iddialı ve yenilikçi bakış açımız ile nasıl büyük farklar yarattığımızın belki de en önemli göstergesi oluyor.

 

Sahip olduğumuz yüksek gücün sınırlarını zorlamak için sektör ayırt etmeksizin her alanda daha çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bunun en güzel örneklerinden bir diğeri ise gıda sektöründeki öncü markamız olan Sultan… Salça üretiminde elde ettiğimiz başarı, işte tam da bu yüzden Avrupa’nın tamamında ve Ortadoğu’da da liderlik ile taçlanıyor.

 

Böylesine farklı faaliyet alanlarında böylesine gurur verici işlere imza atmış olmamızda, bize daima güvenen hissedarlarımızın, kıymetli iş ortaklarımızın ve gece gündüz demeden bizi daima ileri taşımak için büyük bir özveriyle çaba gösteren sevgili çalışma arkadaşlarımızın payı elbette ki çok büyük. 

 

Dosso Dossi Holding olarak, kendine güvenen ve yenilikçi stratejilerimizle ayaklarımızı yere sağlam basmaya ve var olduğumuz her sektörde kuralları yeniden yazan bir marka olmaya devam edeceğiz.