Hakkımızda

Hakkımızda

Dosso Dossi

 

 

Dosso Dossi Holding olarak turizm, tekstil, fuarcılık, inşaat ve gıda sektörlerinde yer almaktayız. Yepyeni Bir İş Anlayışının Başarılı Sonucu: Dosso Dossi Holding Hikmet Eraslan’ın liderliğinde 2001 yılında kurulan Dosso Dossi Holding, turizm, gıda, inşaat, tekstil ve e-ticaret sektörlerindeki başarı dolu yolculuğunu sürdürüyor. Fakat Dosso Dossi’yi tekstil ve moda alanlarında rakipsiz kılan en büyük özelliği ise sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısı.

 

Hikmet Eraslan’ın “Business Holiday” fikriyle hayata geçirdiği ve iş ile tatili birleştiren dünyanın ilk ve tek moda organizasyonu olan Dosso Dossi Fashion Show, çok kısa bir süre içinde dünyanın en büyük moda etkinliklerinden biri haline geldi... Dosso Dossi’nin en iddialı olduğu sektörlerden biri de tekstil. Laleli’deki 3 mağazamız Dosso Dossi Mall, Dosso Dossi Couture ve Dosso Dossi Kids ile 300’e yakın markanın ürünlerini 8 ülkeye pazarlıyor. Holding, aynı zamanda Türkiye’nin 1 numaralı online toptan alışveriş sitesi dossodossi.com ile bu geniş ticaret ağını dijitale de taşıyor.

 

Turizm sektöründe farklı bir hizmet anlayışıyla hizmet veren Dosso Dossi, İstanbul’da üst düzey hizmet ve kalite mottosuyla hizmet veren Downtown, Old City, Yenikapı,Laleli ve Goldenhorn Otelleriyle misafirlerine farklı deneyimler yaşatıyor.

 

İnşaat sektöründe de güçlü bir varlık gösteren Dosso Dossi Holding’in lüks segmente hitap eden Dosso Dossi Residence Villas projesi tamamlandı. Holding’in yeni projesi olan Dosso Dosso Residence Halkalı’nın inşa süreci ise halen devam ediyor. Dosso Dossi Holding, “Sultan” markasıyla gıda sektöründe de başarılı işlere imza atıyor. 3 bin 850 metrekarelik bir alanda salça üretimi yapan Sultan Gıda, bu alanda elde ettiği başarıyı Avrupa’nın tamamında ve Ortadoğu’da liderlik ile taçlandırıyor.