Dossodossi.com

Dossodossi.com

Türkiye’nin 1 numaralı online toptan alışveriş sitesi dossodossi.com, yerli üreticilerin tüm kreasyonlarını dünyanın dört bir yanındaki potansiyel alıcılarla buluşturuyor. dossodossi.com ile üreticilerin, kendi e-ticaret web sitesi ve yazılımlarını kurmak için ekstra bütçe ayırmalarına gerek kalmıyor. Dünya pazarında yerini almış olan dossodossi.com, Türkiye’den tüm dünyaya gönderim yapıyor. 

 

Aylık 30.000’den fazla tekil ziyaretçisi ile dossodossi.com, Türkiye’nin neresinde olursa olsun tüm ürünlerin çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlarken aynı zamanda büyük bir kullanım kolaylığı da sunuyor. Eğer bir üreticiyseniz dossodossi.com size, kendinize ait satıcı panelinizden dilediğiniz tüm ürünlerinizi internet sitemize kolaca yükleyebilme, ürün açıklamalarını yazabilme ve dilediğiniz zaman değişiklik yapabilme imkânı tanıyor.

 

Google, Yandex, sosyal medya reklamları ve e-mail pazarlama yöntemleriyle dossodossi.com, alıcı ağını her geçen gün daha da genişletiyor. Alanında uzman ve tecrübeli teknik ekip, hem 7 gün 24 saat teknik hizmet veriyor hem de üreticilerin satışlarını artırmaları için onlara büyük destekler sağlıyor. dossodossi.com, kaliteli bir alışveriş deneyimi için müşteri danışmanları aracılığı ile kullanıcılarına her adımda yardımcı oluyor ve gelen tüm yardım taleplerini anında çözüme ulaştırıyor.

 

Detaylı bilgi için;

https://dossodossi.com/tr/