Dosso Dossi İnşaat

Dosso Dossi İnşaat

 

Dosso Dossi İnşaat olarak, hitap ettiğimiz üst segmente mahalle sıcaklığı ile modern çizgilerin ustaca bir karışımını sunuyoruz.

 

Tarih sahnesinde Roma, Bizans ve Osmanlı medeniyetlerine ev sahipliği yapmış Boğaziçi’ne tepeden bakan Çengelköy’de gerçekleştirdiğimiz Dosso Dossi Residence Villas, geleneksel dokusuyla yeni sakinlerine eşsiz ve huzurlu bir yaşamın sırrını veriyor. Mahalle kültürümüzün güzelliklerini, İstanbul’un kendine ait dost kokan sokaklarını, geçmişi ve geleceği tek bir projede buluşturuyoruz. 

 

Projenin doğayla bütünleşen modern mimarisi, villa ve rezidansların her köşesinin aydınlık olmasını sağlıyor ve geleneksel Boğaziçi evlerinin tüm karakteristik özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Tasarım ekibinin hayalleri ve fikirleri ile hayat bulan Dosso Dossi Residence Villas; sokakları, avluları, parkları, bahçeleri ve mahalle kültürü ile özlediğimiz İstanbul’u yeniden canlandırıyor.

 

Dosso Dossi İnşaat’ın bir diğer projesi olan ve halen inşa sürece devam eden Dosso Dosso Residence Halkalı’yı da en kısa zamanda seçkin sahipleriyle tanıştırmak için gün sayıyoruz…

 

Detaylı bilgi için;

https://dossodossiresidencehalkali.com/