Dosso Dossi Hotels

Dosso Dossi Hotels

Dosso Dossi Hotels

 

Turizm sektöründe ilk otelini, İstanbul’un en önemli turizm merkezi olan Sultanahmet’te açan Dosso Dossi, zaman içinde Tarihi Yarımada bölgesindeki turizme önemli katkılar sağladı. İsmini, 17. yüzyılda mükemmeliyetçi çizgisi ile tanınan sayılı ressamlardan olan Giovanni De Luteri Dosso Dossi’den alan Dosso Dossi Hotels, “müşteri memnuniyeti” kavramına getirdiği farklı bakış açıları ile global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

 

Dosso Dossi Golden Horn, Dosso Dossi Dowtown, Dosso Dossi Laleli, Dosso Dossi Dowtown, Dosso Dossi Yenikapı ve Dosso Dossi Old City - Sultanahmet olmak üzere toplamda 5 otelimizle İstanbul’un kalbinde dünyanın dört bir yanından gelen seçkin konuklarımızı ağırlıyor, günün sonunda yüzlerinde oluşan memnun tebessümün kaynağı olduğumuz bilinciyle kendimizle gurur duyuyoruz.

 

Dosso Dossi Otelleri’nin en belirgin özelliği, son derece önemli konumları sayesinde İstanbul’un tarihi ve kültürüyle iç içe olmasıdır. Konumuz olduğunuz her an, dünyanın gözbebeği sayılan İstanbul’un en güzel lokasyonları size sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde. 

 

İstanbul’un tarihi dokusu içerisinde kendinizi sanat, kültür ve tarihle iç içe hissedeceğini büyülü bir atmosferi deneyimlerken, bir yandan da gezip görmek istediğiniz her yeri kolayca ziyaret edebilirsiniz.

 

Klasmanının en iyisi olarak hizmet veren Dosso Dossi Otelleri’nde her anınızın rahat ve konforlu geçmesi için her şeyi siz daha konuğumuz olmadan önce düşünüyor ve hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. Otellerimizin yatakları ve odaları, her türlü beklentinizi fazlasıyla karşılamak için tasarlandı. Her türlü damak zevkine hitap eden yemek çeşitlerimiz, şık atmosferimiz ve kaliteli hizmet anlayışı prensibimizle size unutulmaz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.

 

Dosso Dossi Otelleri’nde size; eşsiz manzaraları eşliğinde gurme damak tadında enfes yiyecek sunumları, Türk ve dünya mutfağından özenle seçilmiş menüler, elit şarap seçenekleri ile konforlu bir atmosferde keyifli anlar yaşayabileceğiniz üst düzey bir hizmet vaat ediyoruz.

 

Detaylı bilgi için;

https://www.dossodossihotels.com/