Dosso Dossi Fashion Show

Dosso Dossi Fashion Show

Dosso Dossi Fashion Show

 

Kökleri, tamamen yepyeni bir bakış açısı ve inovatif bir iş anlayışına uzanan Dosso Dossi Fashion Show, bu yönüyle kısa sürede moda dünyasının ilgisini üzerinde topladı. Dünyanın birçok farklı noktasında beş ayrı sektörde başarıdan başarıya koşan Dosso Dossi Holding’in küresel vizyonunun bir yansıması olarak hayata geçen bu benzersiz moda organizasyonu, yüzlerce farklı markaya ait on binlerce ürünü dünyanın dört bir yanından gelen moda tutkunlarıyla buluşturuyor. 

 

Her ayrıntısı titizlikle planlanmış showroom’lar, eşsiz büyüklükteki sahneler, özel şovlar, maskeli balolar, çekilişler, dans, ışık ve havai fişek gösterilerinin eşlik ettiği Dosso Dossi Fashion Show, podyumlarında yürüyen dünyaca ünlü modeller ve kendine has karnaval havasıyla tam anlamıyla rakipsiz.

 

Yerel değerleri global trendlerle buluşturarak farklı bir sinerji yaratan Dosso Dossi Fashion Show, tüm dünyadaki etkisini her geçen gün daha da artırıyor. 

 

Dosso Dossi’nin Antalya, İstanbul, Kapadokya, Diyarbakır ve Doğubeyazıt’ın yanı sıra Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Azerbaycan’da düzenlediği Fashion Show ve fuar organizasyonlarına, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan ve Ortadoğu ülkelerinden on binin üzerinde alıcı katılım sağlayarak ürün alımları gerçekleştiriyor. Bu organizasyonlarda yüzden fazla marka ve 1500’den fazla tedarikçi firmanın katılıyla birlikte 30 binden fazla kişiye istihdam sağlamanın da haklı gururunu yaşıyoruz. 

 

Dosso Dossi Fashion Show’u tasarlarken bu etkinliğin sadece bir fuar organizasyonu olarak değil aynı zamanda alıcıların alışveriş yaparken tatil yapmalarına ve eğlenmelerine olanak sağlayan bir organizasyon modeli olarak gördük ve bunu, “Business Holiday” kavramıyla pekiştirdik. Fuarlarımıza katılım sağlayan müşterilerimizin seyahatlerinden otellerine girişlerine, fuara katılımlarından konser, eğlence ve yeme içmelerine kadar her ayrıntıyı düşünüyoruz. Dosso Dossi Fashion Show’u böylesine benzersiz kılan en önemli özellik de budur. 

 

Bu iş modeli Dosso Dossi Fashion Show olarak Birçok ülkede birçok katılımcı tarafından talep görüyor. Organizasyonlarımız aynı zamanda ülke turizmine ve Türkiye’nin tanıtılmasına katkı sağlıyor. Bu açıdan bakıldığında Dosso Dossi Fashion Show organizasyonlarının hem yurtiçinde hem de yurtdışında hem holdingimiz hem de ülkemiz için büyük bir gurur kaynağıdır.

 

Detaylı Bilgi İçin;

https://dossodossifashionshow.com